Spordikell Garmin Forerunner 945

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 162.26

486.78

Täpsusta klienditeenindusega

Laost otsas

Tootekood: 010-02063-01 Kategooriad: , , ,

Premiumlklassi  jooksu/triatloni GPSi muusikaga nutikell

  • Sünkroniseeri muusikat voogesituse teenuste pakkujalt või salvesta kuni 1000 muusikapala oma kella, et saaksid Bluetooth kõrvaklappidega (müügil eraldi) otse kellast muusikat kuulata.
  • Soorituse jälgimine sisaldab VO2 max, treeningstaatust ning infot temperatuuri ja kõrgusega kohanemise, treeningkoormuse fookuse, taastumisaja, aeroobse ja anaeroobsete treeningefektide kohta.
  • Garmin Pay viipemaksete abil saad mugavalt teha makseid kellaga, et saaksid jätta rahakoti koju.
  • Värvilised eelsalvestatud kaardid juhatavad sind jooksmisel.
  • Ohutus- ja jälgimisfunktsioonid tuvastavad ohuolukorra (valitud treeningrežiimides) ning kutsuvad abi edastades su asukoha eelnevalt määratletud kontaktidele3
  • Aku tööaeg: kuni 2 nädalat nutirežiimis, 10 tundi GPS režiimis koos muusikaga või kuni 60 tundi UltraTrac režiimis

Forerunner 945 vs 935

– Lisandus muusika mälu/kuulamise võimalus Bluetooth kõrvaklappidega, Spotify tugi
– Lisandus eellaetud detailsed marsruuditavad kaardid Euroopa regiooni kohta, koos Heatmaps infoga
– Lisandus viipemaksevõimekus(GarminPay)
– Lisandus Pulse Ox (vere hapnikutaseme info)
– Lisandus Respiration Rate (hingamise tase peale trenni, saadaval ka andmeväljana, juhul kui ühendatud sobiva pulsivööga)
– Lisandus uus Garmin ELEVATE optiline pulsisensor (V3, sama mis MARQ ja Forerunner 245 kelladel)
– Lisandus treeningkoormuse fookuse info
– Lisandusid sügavamad treeningefekti detailid/meetrika
– Lisandus stressi jälgimine
– Lisandus body battery funktsioon (keha energiatase)
– Lisandus kuumusega kohanemine (kõikide trennide jaoks, mis on tehtud temperatuuridel, mis on kõrgem 21,6°C)
– Lisandus kõrgusega kohanemine (kõikide trennide jaoks, mis on tehtud kõrgemal kui 850m)
– Lisandus ohuolukorra tuvastus (näiteks kui teed rattaga avarii, teavitab kell kedagi)
– Lisandus ohuolukorra abi (võid vajutada nupule, et su perele/sõpradele saadetaks häire)
– Lisandus ClimbPro, mis näitab automaatselt mäkketõusu infot joostes/rattaga sõites/matkates/murdmaasuusatades
– Parandatud võistluse ennustaja, mis on ennustustel täpsem (nüüd midagi enamat, kui ainult VO2Max infograafik)
– Suurem aku eluiga – 36 tundi GPS režiimis ja kuni 60 tundi UltraTrac režiimis
– VO2Max arvestab nüüd kuumusega (varem ei arvestanud)
– Treeningstaatus arvestab nüüd kuumusega (varem ei arvestanud)
– Kasutajaliidest on ümber disainitud, eriti trennijärgse statistika osas

Võta muusika endaga kaasa

Võta jooksu ajaks oma lemmikmuusika kaasa. Sünkroniseeri oma esitlusloendid valitud preemium voogedastusteenustest1 nagu Deezer või Spotify, et saaksid muusikat kuulata reklaamivabalt. Sa võid salvestada kuni 1000 lugu otse enda kella läbi oma arvuti. Seejärel tee valmis oma lemmik esitusloend, ning kuula seda Bluetooth kõrvaklappidega.

Take Your Music on the Go

Paranda oma sooritust

Forerunner 945 jälgib su sooritust ning pakub personaalset tagasisidet, et saaksid treenida targemalt.
Kell jälgib su VO2 Max väärtust ning kohandab seda vastavalt temperatuurile ja kõrgusele.
Treeningstaatus hindab su hiljutist treeningajalugu ning sooritusindikaatoreid, et saaksid teada kas treenid produktiivselt, oled piiril või pingutad üle. Näe kuidas su treeningud mõjutavad vastupidavuse, kiiruse ja jõu arengut tänu aeroobse ja anaeroobse treeningefekti tagasisidele. Taastumisaeg aitab sul suurendada oma pingutuste kasumlikkust, andes teada millal sa oled valmis oma järgmiseks väljakutseks. Sa saad vaadata ka oma üldist treeningkoormust, mis mõõdab su treeninguid viimase 7 päeva jooksul ning võrdleb neid optimaalse vahemikuga vastavalt su treenitusele ja treeningajaloole.
Uue funktsioonina võimaldab Forerunner 945 treeningkoormuse fookus sorteerida su hiljutise treeningajaloo erinevateks kategooriateks trennistruktuuri ja intensiivsuse alusel.

Maximize Performance

Lihtsam viis maksmiseks

Forerunner 945 GPS nutikellal on GarminPay, mis lubab sul sisseostude eest maksta oma kellaga viibates. Kasuta seda kõikjal, kus on viipemakseterminalid. Nüüd võid jätta rahakoti koju, ilma et peaksid ilma jääma jooksujärgsest kohvist. Lihtsalt viipa ja mine.

An Easier Way to Pay

Kaardid su randmel

Ükskõik kas oled jooksmas linnatänavatel või tihedas metsas – Forerunner 945 sisseehitatud kaardid aitavad sul rajal püsida. Värvilistel kaartidel on eellaetud info, mis on optimeeritud kiireks navigeerimiseks ja asukoha jälgimiseks. Seadmel on ka Trendline toiming, mis kasutab miljoneid kliomeetreid Garmin Connect infot, et aidata sul leida populaarseimad ja parimad jooksurajad.

Maps on Your Wrist

Püsi ühenduses ja turvatuna

Forerunner 945 abil võid minna treeningsessioonile ilma ühendust kaotamata. Olles ühendatud sobiva nutitelefoniga, saad oma randmele sms-e, sotsiaalmeedia uuendusi, e-kirju ning palju muud. Ohutus ja jälgimisfunktsioonid teevad oma asukoha jagamise lihtsaks. Valitud kontaktidele saab saata oma täpse asukoha, juhul kui vajad abi – nii manuaalselt kui ka automaatselt tänu ohuolukorra tuvastusele.

Stay Connected and Secure

Jälgi rohkemat, kui kunagi varem.

Nii kerge kella kohta võid tõsiselt üllatuda selle üle, mida Forerunner 945 suudab jälgida. Mitme võrgu (GPS, GLONASS ja Galileo) satelliiditugi võimaldab asukohta täpselt jälgida ka rasketes oludes, kus vaid GPSiga jääks hätta. Seade loeb randmelt pulssi ning samuti on tal olemas ka Pulse Ox sensor, mis jälgib vere hapnikutaset, et anda täpsemat uneinfot ning kõrgusega kohanemise infot.

Track More Than Ever Before

Trennid ja treeningplaanid

Ükskõik kas treenid maratoniks või millekski veel pikemaks, loo omaenda kohandatud treeningplaanid või lae alla tasuta treeningplaanid ja sünkroniseeri nad oma kella.
Forerunner 945 toetab Garmin Coach adaptiivseid treeningplaane. Need treeningplaanid sisaldavad juhiseid ekspertidest treeneritelt ning tasuta treeningplaane, mis kohanduvad sinu ja su eesmärkidega. See on lollikindel viis jõuda finišijooneni. Osana treeningplaanist suudab kell ennustada isegi võistluse läbimisaega.

Workouts and Training Plans

Jälgi oma jooksuvormi

Forerunner 945 GPS nutikellal on ka tööriistad, mida vajad oma jooksuvormi parandamiseks.
Kell mõõdab jooksumeetrikat nagu kadents, sammupikkus, pinnakontakti aeg ja tasakaal, vertikaalsiire ja vertikaalsiirde suhet. Need mõõdikud on võti mõistmaks enda vormi, et saaksid igal võistlusel ja treeningul anda endast parima.
Su Forerunner 945 saab seda meetrikat mõõta, kui kannad sobivat pulsivööd või kompaktset Running Dynamics Pod jooksuandurit, mille saad kinnitada oma vööle.

Analyze Your Running Form

Jookse, sprindi, uju, sõida rattaga, läbi triatlone

Vahelduseks mõne teise treeningu tegemine on lihtne tänu sisseehitatud aktiivsusprofiilidele, nagu näiteks: jooksmine (siseruumides/õues), rattasõit (siseruumides/õues), ujumine (basseinis/vabas vees), murdmaasuusatamine, aerusport, rajajooksmine ja palju muud. Forerunner 945 kellal on automaatne multisport funktsioon, mis laseb sul spordialasid vahetada ühe nupuvajutusega (näiteks erinevate treeningute, biatlonide ja triatlonide ajal)

Run, Sprint, Swim, Bike, Tri

Mõned lisafunktsioonid.

Forerunner 945 on erakordne nutikell ka kõigeks, mis juhtub trennide ja võistluste vahepeal. Igapäevane aktiivsuse jälgimine hoiab silma peal su sammudel ning kaloritel ja annab edasijõudnud uneinfot. Lõputuks isiksustamiseks ühildub Forerunner 945 Connect IQ poega, kust saad alla laadida tasuta rakendusi ja andmevälju. Vaata üle ka Running Power rakendus, mis näitab sulle su jooksu jõudlust nii reaalajas kui ka peale jooksu

FR945

 

 

1. Ühendatuna sobiva nutitelefoniga, võib vajada premium lepingut kolmanda osapoole muusikapakkujaga
2. Vaata hetkel toetatud riike, pangakaarte ning pankasid
3. Ühendatuna  sobiva nutitelefoniga. Näe ohutuse ja jälgimise funktsioonide nõudeid ja piiranguid
4. Sammude lugemine on ligikaudne ja ei pruugi olla täpne. Selle alla kuulub ka distantsi arvutamine sammude põhjal.
5. See ei ole meditsiiniseade ja ei ole mõeldud meditsiiniliste probleemide diagnoosimiseks või jälgimiseks. Vaata lähemalt: Garmin.com/ataccuracy Pulse Ox ei ole saadaval kõigis riikides.

*Aktiivsemate spordialade jaoks soovitab Garmin kasutada eraldi pulsivööd, et saavutada täpsem ja kindlam pulsi arvestus.

Kaal 0.1800 g
Mõõtmed 0.0700 × 0.0670 × 0.1400 mm
Tootja

Garmin

Esita küsimus

preloader