1kell.ee kauplus on Commerce Trading OÜ grupi liige ning pakub klientidele kaubavalikut, mida kuskilt mujalt ei saa. Impordime üle 300 000 erineva toote otse tootjatelt ning töötame igapäevaselt, et anda oma klientidele parimad kaubad koos parima hinna ja teenindusega.

1kell.ee sihiks on saada Eesti üheks turvaliseimaks ja suurima valiku nutikellade ja nende tarvikute e-poeks ning garanteerime klientidele, et kõik mured ja küsimused lahendame valguskiirusel!

1kell.ee e-pood tegutseb Eestis alates 2017 aastast ja seda haldab Commerce Trading OÜ. Commerce Trading OÜ on mitmeid e-poode haldav ja arendav grupp Eestis, mis tegutseb alates 2017 aastast. Impordime üle 300 000 erineva toote otse tootjatelt ja töötame koos mitmete hulgimüüjatega Euroopast.

Aitame Teil leida parima lahenduse aja ja raha säästmiseks. Meie firma motoks on olla klientidele läbipaistev partner ning pakkuda parimat klienditeenindust koos laia kaubavalikuga!

Tänu laiale partnerite ringile suudame tarnida kaupu soodsalt ja kiirelt – kindlasti tuleb olukordi, kus on ka segadust aga vähemalt ütleme ausalt milles asi ning ei väldi klienti! 🙂

Meie Ettevõttest

Commerce Trading OÜ 100% Eesti kapitalil põhinev grupp, mis haldab mitmeid e-poode Eestis, Soomes, Lätis ning Leedus. Commerce Trading OÜ tegutseb alates 2017 aastast ning me impordime ja teostame hulgimüüki üle 300 000 erinevale tootele üle Euroopa.

Aitame Teil leida parima lahenduse aja ja raha säästmiseks. Meie firma motoks on olla klientidele läbipaistev partner ning pakkuda parimat klienditeenindust koos laia kaubavalikuga!

Miks tuhanded inimesed eelistavad ostmiseks Commerce Trading OÜ grupi e-poode?

 

Elamus – meie grupi e-poodides ostmine on segu mugavusest, laiast valikust ja positiivsest teenindusest. Enamus inimesi peab meilt ostu sooritamist ja kogu teenindusprotsessi parimaks. Lisame meie erinevatesse e-poodidesse pidevalt müüki juurde uusi tooteid ning investeerime oma klientide paremasse teenindusse ja heaolusse. Täiustame kliendile nähtavat informatsiooni ja vajalikku lisainfot igapäevaselt, et ostu sooritades tekiks klientidel võimalikult vähe küsimusi. Meie grupi eesmärk on teha teile e-poest ostmine lihtsaks, mugavamaks ja meeldejäävaks elamuseks.

Suurim valik kaupu – iga meie spetsialiseeritud e-poe eesmärk on pakkuda kõige laiemat valikut oma kategoorias. Usume, et kui läheneda spetsialiseeritult ja sihitult, on õigete toodete leidmine klientidele kergem ning puudub segav müra täpselt õige toote leidmisel.

Odavaimad hinnad – püüame alati pakkuda turul parimat hinda. Paljudel toodetel on hinnagarantii – kui näed mingit kaupa mujal, siis võta meiega ühendust ja me teeme sulle 97% tõenäosusega parema pakkumise. Tänu sellele, et tegele pidevalt tööprotsesside automatiseerimise ja kulude optimeerimisega on hinnad paremad kui konkurentidel.

Lihtne ja mugav navigatsioon – meie külastaja ei eksi poes ära. Oleme aastatepikkuse kogemuse baasil viinud meie e-poed uuele tasemele. Külastades meie e-poode mobiilist on navigeerimine viidud äpilaadseks ning seetõttu ka kasutajatelemugav kasutada.

Turvaline ostlemine – kasutame alati kõiki oma ala parimaid turvalahendusi, kogu liiklus veebilehel on krüpteeritud, teie andmed ei leki ja neid ei avaldata ilma teie nõusolekuta kolmandatele osapooltele. Meie grupp on E-kaubandusliidu, Eesti Võlausaldajate Liidu ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige ning hoiame jooksvat suhtlust Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ametiga, et saaksime kindlad olla pakutud tingimuste ja lahenduste õigsuses.

Kiired tarned – tänu läbimõeldud tarneahelatele suudame 90% juhtudel tarnida kaubad meie klientideni järgmiseks päevaks!

Usaldusväärsus – Meie mitmete aastate tegutsemise jooksul puuduvad meil probleemid klientide probleemide lahendamata jätmisega ning meid usaldavad mitmed Riigiasutused kaupade ostmisel. Meie klientide seas on: Terviseamet, erinevad Linna-ja Omavalitsused, Sanitex AS, Selver AS, Rahandusministeerium, erinevad Koolid ja Lasteaiad, Officeday Estonia OÜ, Hesburger AS ja palju teisi.

Tagasiside – Me kuulame oma kliente ja kohandame oma tegevust vastavalt teilt saadud tagasisidele ja püüame täita ka kõige eriskummalisemad soovid.

preloader