Blogi

Kellarihma valik: Kuidas leida õige kellarihm oma kella mudelile?

Kellad on mitte ainult praktilised aksessuaarid, vaid ka stiilielemendid, mis võivad rõhutada sinu isikupära ja maitset. Ükskõik, kas sul on Polar, Samsung Galaxy Watch või Huawei Watch GT, on kellarihm oluline komponent, mis mängib suuremat rolli, kui võiksid arvata. Õige kellarihma valimine mitte ainult ei taga, et su kella saaks mugavalt kanda, vaid see võib … Jätka lugemist Kellarihma valik: Kuidas leida õige kellarihm oma kella mudelile?

Kuus asja, mida nutikella valides silmas pidada

Kui veel mõningad aastad tagasi oli nutikellade valik väike ning ka nende poolt pakutavad võimalused piiratud, siis nüüd on nutikate ajanäitajate valik läinud suureks ja pakutavaid võimalusi on seinast-seinani. Kuidas teha enda jaoks õige valik?Pulsi ja stressi mõõtmine, sammude ja kalorite lugemine, une ja joodud kohvi koguse jälgimine, erinevad terviseprogrammid, kõnedele vastamine ja palju muud. Mõni nutikell pakub nendest funktsioonidest vaid üksikut … Jätka lugemist Kuus asja, mida nutikella valides silmas pidada

EESKUJULIK ETTEVÕTE 2021!

Mida see tähendab? Aastal 2016 sündis Eestis Eeskujulik Ettevõte sertifikaat kontseptsioon. Järjest kiirenevas elutempos otsivad kliendid ja partnerid eeskujulikke ettevõtteid, kellega teha pikaajalist koostööd. Samas soovitakse olla kindlad, et ettevõte taust on korras, sh. nõutud maksud on makstud, ei ole võlgasid, Google otsing on positiivne jne. Selline ettevõtete tausta kontrollimine võtab oma aja ja võib olla sõltuvalt … Jätka lugemist EESKUJULIK ETTEVÕTE 2021!

Kauba hilinemine seoses koroonaviirusega

HETKEL KAUBA SAABUMISTEGA VIIVITUSI ENAM EI OLE. 6 kuud tagasi: Hiina uusaastapühadele jätkuks tulnud koroonaviirus on meie perefirma e-poe ajanud natukene ajalisse paanikasse ning kuna meil süsteemid korralikud puuduvad jooksva info jagamiseks otsustasime, et teeme pisikese postituse seoses koroonaviirusega ja meie kauba saabumise kiirusega. Mu kaup on hilinenud? Jaanuar – 15. veebruar tehtud tellimused jäävad … Jätka lugemist Kauba hilinemine seoses koroonaviirusega

MILLE JÄRGI PEAKSID VALIMA ENDALE NUTIKELLA?

Kes oleks võinud arvata, et üks väike käekell võib panna sind rohkem värskes õhus viibima, erinevaid spordialasid katsetama, toidulauda tervislikumaks muutma, kaalu langetama ja isegi spordivõistlustel osalema. Põhjus, miks endale üks nutikell soetada, võib igaühel olla erinev, aga üks asi on selge – nutikell muudab nii professionaalsel sportlasel kui tervisliku eluviisi järgijal oma eesmärgid palju … Jätka lugemist MILLE JÄRGI PEAKSID VALIMA ENDALE NUTIKELLA?

Aktiivsusmonitorid, spordikellad, nutikellad – milline valida?

Aktiivsusmonitorid on kolmest nimetatud grupist kõige soodsamad. Nende peamine eesmärk on mõõta oma kasutaja päevast aktiivsust ning mõnel juhul ka ööune kvaliteeti.   Aktiivsuse mõõtmine toimub jooksvalt seadet kandes. Selle tulemusena loeb seade kokku tehtud sammud ja kulutatud kalorid. Osal juhtudel saab kasutaja ka meeldetuletuse, kui jäädud on liiga pikaks ajaks istuma või muututud muidu passiivseks. … Jätka lugemist Aktiivsusmonitorid, spordikellad, nutikellad – milline valida?

Commerce Trading OÜ gruppi kuulub mitmeid erinevaid e-poode, uuri lisa:

keisser 300x100
caver 300x100
1sisustus 300x100
instashop 300x100
1kell 300x100
tahmakeskus 300x100
preloader