Aktiivsusmonitor Garmin Vivofit 4

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 21.15

63.44

Täpsusta klienditeenindusega

Laost otsas

Tootekood: 010-01847-12 Kategooriad: , , ,

Aktiivsusvõru mis ei vaja aasta laadimist

  • Alati valmis ja erinevate kujundustega värviline ekraan üle aasta kestva patareiga mis ei vaja laadimist1.
  • Loeb samme,vahemaad ja kulutatud kaloreid.Jälgib und ja igapäevaseid kohustuslikke sammusid
  • Kannatab ujumist ja pesemist3
  • Laeb omapäi andmeid Garmin Connect -keskkonda kus saad oma tegevusi salvestada,planeerida jagada ja muidu eputada.
  • Garmin Move IQ tunneb su tegemisi ja määrab Garmin Connectis ise kas ujud,jooksed või sõidad hoopis rattaga.

Lihtsalt kasutatav vívofit 4 pakub erinevaid võimalusi eilsete tulemuste ületamiseks. See jälgib su tegemisi kogu aasta ja ööpäevaringselt ja otsustab Move IQ abil ise millega sa parasjagu tegeled.

24/7 Wearable

Kasuta pidevalt

vívofit 4 -aktiivsusvõru jälgib su edenemist pidevalt ilma totaka laadimisjuhtmeta. See kannatab ujumist ja pesmist. Ta on alati  on kasutusvalmis ja nähtav pimedas ja kirkas päikesevalguses. Lase oma isiksusel särada erinevate ekraanipiltide ja kella rihmade abil.Lisarihmade valik on kirev!

Mugavus

vívofit 4 pakub erinevaid mugavaid lahendusi.Näed milline ilm on tulemas ja millal miskit tegema pidid.Ja aitab ka kolude vahele kadunud telefoni otsida.

Lihtsalt liigu!

Liiguta ennnast ja sul pole vaja midagi käsitsi käivitada  Move IQ arvab ja salvestab ise kõndimise,jooksmise,ujumise ja magamise.Hiljem võid Garmin Connect-is vaadata millega hakkama oled saanud.

Uued eesmärgid uuel päeval

vivofit 4 ergutab sind liigutama.Peale sammude, vahemaa, hukatud kalorite ja une jälgib see ka niisama oldud aega. Värviline riba ekraanil annab teada kui oled liiga kaua laiselnud.Riba kustutamiseks pead lihtsalt liikuma. Vivofit 4 õpib käitumist ja vastavalt sellele väänab iga päev uued ja karmimad eesmärgid.Kubjas selline! Ja kohe kui oled sellega hakkama saanud annab kell uue sihi tervislikuma elu suunas.

Share and Compete

Võiste lastega sammumises

Kasuta  Toe-to-Toe rakendust laste sammu võistlusele kutsumisel. Sinu vívofit 4 ühildub juhtmevabalt läheduses oleva lapse vívofit jr. 2 või teise vívofit 4 aktiivsusmonitoriga ning võistlus saabki alata. Kõik on randmelt juhitav/jälgitav. Pärast võistluse lõppemist mõlemad näevad näevad tulemusi.

 

vivofit 4

1 Under typical use; battery life may vary depending on usage
Activity tracking accuracy
3 See Water Rating

Esita küsimus

preloader