Aktiivsusmonitor Vivoactive 4S

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 67.51

202.52

Täpsusta klienditeenindusega

Laost otsas

Tootekood: 010-02172-13 Kategooriad: , , ,

Väike GPS nutikell aktiivse elu jaoks

  • Jälgi oma tervist 24/7 pulsimõõtja Pulse Ox ja energiamonitori  Body Battery™  abil. Lisaks saad jälgida oma hingamist, menstruaaltsüklit, stressitaset, une kvaliteeti, südame löögisagedust, keha niiskusetaset ja palju muud.
  • Kella saab laadida muusikat s.h Spotify®, Amazon Music or Deezer kontodel koostatud esitlusnimekirjad ning ühendada kõrvaklappidega ( müüakse eraldi) telefonivaba kuulamise jaoks.
  • Salvesta oma kõik liikumisviisid rohkem kui 20 eellaaditud GPS-i ja siseruumitreeningute äppi s.h jooga, jooksmine, ujumine jm.
  • Saa oma nutikella ekraanile kergesti järgitavad  animeeritud treeningkavad s.h jõutreening, kardiotreening, jooga ja pilates.
  • Aku kestvus: kuni 7 päeva nutikella režiimis ning kuni 5 tundi GPS  ja muusika režiimis

Jälgi seda kõike

Garmin pakub kõige laiemat valikut ööpäevaseid tervise jälgimise seadmeid.

Body Battery energia monitor mõõdab keha energiataset, mis annab võimaluse leida parim aeg treeninguteks ja puhkuseks.

Pulse Ox sensor mõõdab vere hapnikuga varustatust päeva jooksul ja magades, et näha, kui hästi teie keha hapnikku omastab.

Menstruaaltsükli jälgimine Garmin Connect™ app äpi abil võimaldab jälgida tsüklit, fikseerida füüsilised ja emotsionaalsed sümptomid ning õppida treenimist ja toitumist tsükli erinevates faasides. Rohkem võimalusi äpi  Connect IQ™ alllaadimisel.

Keha hüdratsiooni (veega varustatuse) jälgimiseks tuleb sisestada päevane soovitatav/tarbitav veekogus.

Hingamise jälgija fikseerib hingamise kogu päeva jooskul, une ajal, treeningul ja puhkepausedel.

Täiustatud une monitor fikseerib uneajal kerge-, sügava- ja REM une faasid, mis annab ülevaate une kvaliteedist.

Stressi jälgiga annab teada, kas päev oli rahulik, tasakaalukas või stressirohke. Lõdvestumise märguanne annab teada, millal on vajalik teha lühike paus hingamisharjutustega.

Randmel asuv südamelöögilugeja mõõdab pidevalt südame löögisagedust ja annab märku kui südame löögisagedus jääb kõrgeks ka puhkehetkel.  Samuti võimaldab see hinnata tegevuste intensiivsust treeningutel.

At a Glance

Loodud igapäevaseks kandmiseks

Nutikella teeb kandjale aktaktiivseks lai valik vahetatavaid käerihmasid ja vastupidav Corning® Gorilla® Glass 3 kellaklaas. Kell on veekindel kuni 5 ATM. Alati sisselülitatud olekus ning päikesevalguses loetav puutetundlik ekraan Garmin Chroma Display™  teeb selle loetavaks igas valguses. Lisades sellele kuni 7 päeva nutikella režiimis ja kuni 5 tundi muusikaga GPS režiimis kestva aku, olete saanud kella, mida te kunagi ära võtta ei taha.

Animeeritud treeningud randmel

Enam ei ole vaja otsida treeningvideosid või treenereid. Nutikellas on kergesti jälgitavad, animeeritud kardio-, jõu- jooga- ja pilatese treeningkavad, mis kuvatakse kella ekraanile. Valida võib eellaaditud animeeritud treeningkavade vahel või laadida sobiv kava äpist Garmin Connect.

Kõik armastatud tegevused

Rohkem kui 20 eellaaditud GPS ja siseruumide tegevuse profiiliga s.h jalutamine, jooksmine, jalgrattasõit, basseinis ujumine, golf  ja paljud teised, aitab nutikell jälgida sinu liikumist. Soovi korral võid sa luua personaalse treeningkava kasutades äppi Garmin Connect.

Tõmba hinge

Nutikell pakub erinevaid hingamisteraapia tegevusi. Kui soovite lõdvestuda või keskenduda, siis muutub ka higamine. Kell fikseerib muutused ning protsesse analüüsides on võimalik leida õige/optimaalne hingamine.

At a Glance

Nutiteavitused

Võta vastu e-kirjad, sõnumid ja märguanded oma kellal, kui see on ühendatud sobiva nutitelefoniga.

Muusika

Kella saab laadida muusikat s.h Spotify®, Amazon Music või Deezer kontodel koostatud esitlusnimekirjad ning ühendada bluetooth kõrvaklappidega (müüakse eraldi) telefonivaba kuulamise jaoks.

Turvalisuse ja jälgimise rakendused

Kui kell on telefononiga ühenduses saab sisseehitatud ohuolukorra tuvastajaga teatada sinu asukoha valitud kontaktidele, siseruumides  manuaalselt ja välitingimustes automaatselt.

Garmin Pay™ viipemakse
Maksa otse randmelt. Vaata Garmin Pay toega pankasid.
Connect IQ Store

Kellale isikupära lisamiseks laadige alla äpid, vidinad, kellanäod jm. See on lihtne ja tasuta. (downloading apps, widgets, watch faces and more).
Garmin Coach

Hankige oma randmele tasuta personaalne jooksutreener, et treenida järgmiseks 5km, 10km või poolmaratoniks.

  1.     Tegemist ei ole meditsiinilise seadmega ning see ei ole mõeldud meditsiiniliste diagnooside määramiseks ning selle abil ei saa jälgida meditsiinilist seisundit. Täpsemalt vaata Garmin.com/ataccuracy. Pulse Ox ei ole rakendatav kõikides riikides.
  2.      Täpne aktiivsuse mõõtmine
  3.      Peab olema sobitatud ühilduva nutitelefoniga. Vaata turva-ja jälgimisnõuete piiranguid.

Tutvuge riikidega, kes toetatav antud teenuseid. Android on Google LLC kaubamärk. SPOTIFY ja Spotify logo on Spotify AB registreeritud

Kaal 0.1400 g
Mõõtmed 0.0700 × 0.0650 × 0.1400 mm
Tootja

Garmin

Esita küsimus

preloader