Spordikell Garmin Forerunner 935

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 99.23

297.68

Laos saadaval : 2 Täna ostetud : 0

2 laos (saab järeltellida)

Eeldatav kättetoimetamise aeg: 30.05.2024 Tootekood: 010-01746-04 Kategooriad: , , ,

Premium GPS jooksu/triatlooni kell randmelt pulsi mõõtmisega¹

  • Laiendatud jooksmise ja multispordi funktsioonid mugavas ja kerges, kõigest 49gr. kaaluvas kellas
  • Sisseehitatud baromeeter/kõrgusemõõtja ja magnetkompass aitavad sul õigel rajal püsida (k.a. mägironimine)
  • Hindab su füüsilise vormi ja soovitab õige treeningu koormuse ning näitab arenemist
  • Pakub paremaks arendatud jooksu-, rattasõidu- ja ujumise dünaamika² parameetreid k.a. pinnaga kokkupuuteaeg, sammupikkus jpm.
  • Hindab treeningu olukorda, FTP ja VO2 max’i
  • Aku kestvus: kuni 2 nädalat kella reziimis, kuni 24 tundi GPSi kasutades ja kuni 50 tundi UltraTrac™ reziimis

At a Glance

Sobib igasse olukorda

Kergel ja mugaval Forerunner 935 GPS jooksu/triatloni kellal kasutatakse kiiresti vahetatvaid QuickFit™ kellarihmasid, saad sobitada sama kella erinevateks sündmusteks valides sportliku silikonrihma, klassikalise nahkrihma või hoopis metallrihma.

QuickFit bands

Kõik sinust su enda käel

Kas treenid efektiivselt? Forerunner 935 jälgib treeningut ning taastumist. Tead paremini planeerida võistlusi ja treeningtsükleid. Treeningu staatus on uus võimekuse jälgimise tööriist, mis hindab automaatselt hiljutiste treeningute ajalugu ning võimsusnäitajaid, et anda tagasisidet, kas treeningud on sobivad. Uus anaeroobse treeningu mõõtja toob nähtavale ülevaate kriitilise tähtsusega treeningandmetest, andes tagasisidet selle kohta, kuidas trenn mõjutab üldist võimekust areneda veelgi paremaks. Nüüd saad suisa vaadata oma üldist treeningkoormust, mis mõõdab trenni mahtu viimase seitsme päeva põhjal ja võrdleb andmeid optimaalse kehalise võimekuse ning treeningute ajalooga.

Training Status

Analüüsi arengut

Forerunner 935 mõõdab olulisi jooksuparameetreid, mida saad kasutada oma võimekuse analüüsimiseks. Biomehaanilised andmed, nagu kadents, sammupikkus, pinnakontakti aeg ja tasakaal, vertikaalsiire ning vertikaalsiirde suhe on põhilised näitajad parima vormi saavutamisel. Need andmed saadakse pulsivööga või kompaktse jooksudünaamika anduriga, mille saad klambriga kinnitada vöökohale. Ühtlasi, kasuta ära ka omadusi, mida Forerunner 935 pakub jalgrattasõiduks ja ujumiseks. Vees jälgib Forerunner 935 distantsi, tempot, tõmmete arvu ning veelgi enamat.

Running Dynamics Pod

Suurem aku kestvus

Forerunner 935 aku kestab kuni 24 tundi GPS režiimis ning kuni 50 tundi UltraTrack režiimil. Kui kasutad kella igapäevase nutikellana, on ühe laadimisega aku eluiga kuni 2 nädalat.

 

Jooks, sprint, ujumine, rattasõit, triatlon

 

Forerunner 935 võimaldab vahetada alasid lihtsalt ja kiirelt tänu sisse-ehitatud aktiivsusprofiilidele, nagu jooksmine (sise/välis), rattasõit (sise/välis), ujumine (bassein/avavesi), murdmaasuusatamine, sõudesport, maastikujooks, matkamine, jõutreening ning veel paljudel teistel aladel.

Mitmikaladel, nagu duatloni/triatloni võistlused, võimaldab Auto Multisport režiim vahetada alasid ühe nupuvajutusega. 935 sobib edasijõudnud treeninguteks joostes, rattaga sõites ning isegi basseinis ujudes. Loo endale sobiv treening ning lae tasuta alla Garmin Connect™ online treeningkommuun. Seejärel analüüsi oma viimaseid sooritusi otse telefonirakendusest või jaga neid pere ja sõpradega motivatsiooni lisamiseks.

Training Status

Nutikad ühendused

Ühendades kella kokkusobiva nutitelefoniga, võimaldab Forerunner 935 automaatselt sünkroonida andmeid Garmin Connectiga, juhtida muusikat ning enamgi veel. Võimalda oma lähedastel elada kaasa jooksudele ja sõitudele reaalajas läbi LiveTrack’i – või kasuta GroupTrack’i mis võimaldab otse jälgida oma trennisõpru. Forerinner 935 võimaldab ka otse pilvest andmete vahetamist läbi Wi-Fi® ühenduse.

Pulsi mõõtmine

Randme pulsiandur on ideaalne valik, kui soovid liikuda ilma piiranguteta võistlusel, aga Forerunner 935 annab võimaluse saada veelgi rohkem tagasisidet kokkusobiva pulsivööga. Rinnakul kasutatav pulsivöö (näiteks HRM-Run™ või HRM-Tri™) avab veel rohkem professionaalset tagasisidet, nagu näiteks laktaadi lävend ning pulsi varieerumine stressi testimisel.

Training Status

GPS ja GLONASS navigaator

Mine kuhu soovid – tänu GPS ja GLONASS toele jälgid oma liikumist ka keerulisemates oludes. Õigel teel aitab püsida sisseehitatud magnettkompass ning kõrgusinfot jagab sisseehitatud baromeeter.
Lisaks triatloni, matkamise, sõudmise, golfi, suusatamise, aerusurfi ning muude spordialade tugi.

Kujunada oma 935

Forerunner 935 GPS jooksu ja triatloni kell vahetab automaatselt andmeid Garmin Connectiga – Garmini tasuta spordikeskkond, kus saad vaadata ja analüüsida oma progressi ning isegi jagada tulemusi sotsiaalmeedias. Logi sisse Garmin Connect’i läbi arvuti või lae alla Garmin Connect™ Mobile telefonirakendus kokkusobivasse nutitelefoni. Samuti saad isikupärastada oma kella erinevate infoväljadega, tasuta sihverplaadi vaadetega NUUN-ilt ning isegi laadida alla ja kasutada rakendusi nagu Uber ja Accuweather, mis on kõik allalaetavad Connect IQ™ kaudu.

Lisaks

See kell saab partneriks igapäevases taastumisprotsessis töötades aktiivsusmonitorina, mis jälgib samme, kaloreid ning une kvaliteeti. Kell ühildub ka Varia™ jalgrattaseadmetega, seal hulgas tahavaate radariga, nutikate jalgrattatulede ja Varia Vision™ otsevaate ekraaniga. Muuda oma jalgrattavarustus täielikuks meie pedaalide jõuanduritega Vector™ 2 ja Vector™  2S . Vector 2 ühildub Sinu Forerunneriga, et anda tagasisidet võimsuse, kadentsi, parema/vasaku tasakaalu ja rattasõidu dünaamika kohta, mis näitavad kuidas ja kus oled kõige tugevam.

Garmin Connect Mobile   Garmin Connect Mobile   Garmin Connect Mobile

Strava Live Segments

Võistlus iga päev

Saa ekstra tõuge, mida vajad oma tulemuste ületamiseks, Strava Live Segments-ist. Strava Premium kasutajad saavad sünkroonida jooksu ning jalgrattasõidu lõigud oma 935 kellaga reaalajas tagasisideks. Ühtlasi saad märguanded lõikude alguses ja lõpus, vaadata edetabeli järjestust ja näha, kui palju käesolev pingutus erineb isiklikust rekordist.

TrainingPeaks

Ideaalne treening. Koos TrainingPeaks Connect IQ rakendusega saad avada oma päevase trenni otse Forerunner 935 peal. Seejärel lase seadmel juhendada treeningut reaalajas ning saavuta intensiivsuse eesmärgid ja intervallide kestused TrainingPeaks abiga. Peale treeningut vahenda andmed automaatselt tagasi TrainingPeaks-i detailseks jõudluse analüüsiks ning mõõda oma progressi eesmärgi suunas.

Kell mis pakub rahulolu

Ole kartmatu asudes teele või rajale ning isikupärastades oma 935 Road ID infoplaadiga (müügil eraldi). See kinnitub lihtsalt kellarihma külge ning sisaldab olulist meditsiinilist infot Sinu kohta koos hädapäraste kontaktidega juhuks, kui peaksid sattuma treeningu ajal raskustesse. On väga lihtne aidata ennast ning oma lähedasi sellega, et nad saavad ennast rahulikult tunda, kui kodust väljud.

Kaal 0.1800 g
Mõõtmed 0.0700 × 0.0670 × 0.1400 mm
Tootja

Garmin

Esita küsimus

preloader