Spordikell Garmin Tactix Delta Solar Ballistic

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 385.52

1156.56

Täpsusta klienditeenindusega

Laost otsas

Tootekood: 010-02157-51 Kategooriad: , , , ,

VALMIS PIKAKS MISSIOONIKS

See päikeseenergiaga laetava klaasiga taktikaline GPS-nutikell pakub spetsiaalseid taktikalisi funktsioone, AB Elite™-i tarkvara ning kaarte, muusikat, täiustatud treeningufunktsioone ja paljut muud.

Päikeseenergia jõul ei jää nutikell sinust tegevusväljal sammugi maha. Vastupidav ja missiooniks valmis, vastab sõjaväestandardile (MIL-STD-810). AB Elite’i tarkvara abil saab tegevusväljal kauglaskmist kalkuleerida (Ainult Ballistic). Taktikalised funktsioonid, nagu öövaatlusseadmega ühilduvus, sind tegevusväljal juba vastasele ei reeda. Ühtaegu nutikas ja tugev. Makseteenused, muusika ja teavitused sinu randmel.          Aku ei sea piire. Nutikellarežiimis püsib aku laetuna kuni 24 päeva3.

DISAINILT KVALITEETNE

USA sõjaväestandarditele (MIL-STD-810) vastava tugevuse ja siiski elegantse disainiga kellal on 1,4-tolline ja eelmiste mudelitega võrreldes 36% suurem ekraan.

KVALITEETSED MATERJALID

Sellel nutikellal on jõuline ja ühtlasi elegantne disain, must teemandilaadse süsinikuga (DLC) kaetud terasest ääris ja kriimustuskindel safiirklaas, mis salvestab päikeseenergiat.

AB ELITE’I TARKVARA (ainult Ballistic)

Kalkuleeri tegevusväljal kauglaskmise sihtimislahendusi sisseehitatud ballistilise kalkulaatori abil.

ÖÖVAATLUSE TUGI

Ekraani päeva- ja öökuva on lihtne vahetada ning sisu saab öövaatlusprillidega lugeda.

VARGREŽIIM

Vargrežiim peatab GPS-asukoha salvestamise ja jagamise ning keelab juhtmeta ühenduvuse ja side – kõik muu jääb aktiivseks.

KUSTUTUSLÜLITI

Kui turvalisus on ohus, eemaldab kustutuslüliti seadme mälust kogu kasutajasisu.

JUMPMASTERI REŽIIM

See funktsioon arvutab militaarjuhiste põhjal väljahüppe kõrguspunkti ning aitab pärast hüpet sihtpunkti liikuda.

KAHES VORMINGUS KOORDINAADID

Sünkrooni oma asukohta hõlpsalt teistega (UTM) Mercatori universaasne põikprojektsiooni (MGRS) ja sõjalise kohaviitevõrgustiku (MGRS) andmete abil, mis esitatakse ekraanil üheaegselt.

PROJITSEERITUD TEEPUNKTID

Määra ja salvesta geograafilised kaugasukohad, kuhu hiljem navigeerida.

Funktsioonid igat laadi seiklusteks.

MULTI-GNSS-I TUGI

Ligipääs mitmetele globaalsetele satelliitnavigatsioonisüsteemidele (GPS, GLONASS ja Galileo), et jälgida keerulisemas keskkonnas kui ainult GPS.

ABC ANDURID

Navigeeri oma järgmisel rajal ABC anduritega, mille hulgas on altimeeter kõrguse mõõtmiseks, baromeeter ilma jälgimiseks ja kolmeteljeline elektrooniline kompass.

EKSPEDITSIOONIREŽIIM

Rända uuesti laadimise vahel nii lähedal kui kaugel. Ekspeditsioonirežiim, väga madala võimsusega GPS-toega, peab vastu nädalaid.

TOPOACTIVE EUROOPA JA SUUSAKAARDID

Kasuta oma seiklustel navigeerimiseks TopoActive Euroopa kaarte. Vaata jooksunimesid ja raskusastme hinnanguid üle 2000 suusakuurordis üle maailma.

CLIMBPRO FUNKTSIOON

Kasuta allalaaditud marsruutide jaoks tõusuplaneerijat ning näed reaalajas teavet praeguste ja järgmiste tõusude kohta, sh kallete, vahemaa ja tõusude teavet.

GOLFIRAJAD

Täisvärvides juurdepääs CourseView kaardid enam kui 41000 golfiraja jaoks ümber maailma ning sihtmärkide lisamiseks ja PlaysLike Distance’i funktsiooni kasutamiseks.

 

PÖÖRDEST PÖÖRDENI NAVIGEERIMINE

Järgi teekonda pöördest pöördeni navigeerimise abil, mis annab eesolevat pöördest varakult teada.

RINGREISI TEEKOND

Sisesta soovitud teekonna vahemaa ning esitatakse soovitatud teekonnad, mille läbimise lõpuks jõuad alguspunkti tagasi. ™-i populaarsed teekonnad aitavad leida parimad kohalikud rajad.

PÄIKESEENERGIAGA LAETAV AKU

Nutikellarežiimis kuni 21 päeva aku kasutusaega siseruumides või kuni 24 päeva päikeseenergiaga laadimisel1. GPS-režiimis 15 tundi siseruumides või 16 tundi päikeseenergiaga laadimisel2.

 

TOITEHALDUR

Vaata, kuidas erinevad sätted ja andurid mõjutavad sinu kella aku kasutusaega, et saaksid kiiresti teha aku kasutusaega pikendavaid muudatusi.

 

Train harder and smarter on a whole new level.

SPORDIRAKENDUSED

Kasuta metsarajal jooksmiseks, ujumiseks, jooksmiseks, rattasõiduks, matkamiseks, aerutamiseks, suusatamiseks, golfi mängimiseks, surfamiseks, siseruumides mägironimiseks ja paljuks muuks eellaaditud tegevusprofiile.

MTB DÜNAAMIKA

Jälgi iga mägijalgrattasõidu alaseid üksikasju, sh spetsiaalseid peenkruusa ja voolu mõõteandmeid, mis hindavad sõiduraja raskusastet ning laskumise sujumist, tagades sulle andmed, mida järgmise sõidu ajal ületada.

SURFIFUNKTSIOONID

Kas oled lainete püüdmiseks valmis? tactix Delta – ballistikaga versioon Solas seade kasutab funktsiooni Surfline Sessions™, mis loob Surfline’i kaamera abil video igast püütud lainest, et saaksid hiljem videoid vaadata ja oma sooritust hinnata.

MÄESUUSATAMINE

Ole informeeritud ka lumesporti harrastades. Eellaaditud profiil suudab eristada suusatamise ja mägironimise tegevused. See kuvab automaatselt tõusu või laskumisega seotud näitajad.

ANIMEERITUD TREENINGUD

Käekella ekraanil on võimalik vaadata lihtsalt järeletehtavaid animeeritud kardio-, koormus-, jooga- ja Pilatese treeninguid. Vali eellaaditud animeeritud treeningute seast või kasuta videote allalaadimiseks Garmini võrgukogukonda Connect™.

SOORITUSE MÕÕTEANDMED

Vaata täiustatud treeningandmeid, mis hõlmavad jooksudünaamikat, taastumisalaseid nõuandeid ning veelgi enam1 funktsioone. Samuti on võimalik VO2 max funktsiooni abil pulsisagedust ja kõrgust hinnata.

 

PACEPRO™ TEHNOLOOGIA

Ainulaadne funktsioon aitab tänu kallaku reguleerimise juhistele jooksuraja läbimise ajal tempot hoida.

KOHANEMINE

See vidin kuvab sinu hetkekõrguse, kohandatud kõrguse ja korrelatsioonis oleva pulssoksümeetria2, pulsisageduse1 ja hingamissageduse ning näed, kuidas hetkekõrgusel vastu pead.

PULSISAGEDUS RANDMELT

Jälgi pulsisageduse andmeid1 ning teateid selle kohta, kas pulsisagedus on puhkamise ajal liiga kõrge või liiga madal. Hinda oma südametööd tegevuste ajal ning isegi vee all.

PULSSOKSÜMEETRIA ANDUR

Kõrgusega kohanemise või une jälgimiseks kasutab pulssoksümeetria2 andur valgusvihke sinu randmel, et mõõta, kuidas su keha hapniku omandab.

HINGAMISE JÄLGIMINE

Jälgi oma hingamist päeva jooksul, magades ning hingamis- ja joogaharjutuste ajal.

BODY BATTERY™ ENERGIAMONITOR

Optimeeri oma keha energiavarusid, kasutades selleks pulsisageduse vaheldumise näitajaid, stressi-, une- ja muid andmeid ning saad teada, millal olla aktiivne ning millal peaksid puhkama.

More features for your life beyond the field.

NUTITEAVITUSED

Saa oma e-kirjad, sõnumid ja teavitused otse telefoni, kui see on paaristatud ühilduva seadmega.

MUUSIKARAKENDUSED

Talleta kuni 2000 muusikapala või ava voogedastusrakendused oma ühilduvates teenustes, sh Spotify, Deezer and Amazon Music ning kuula Bluetooth tehnoloogiaga kõrvaklappidega.

GARMIN PAY

Liigu ostusabas nobedalt edasi, kasutades selleks Garmin Pay puutevaba maksmise lahendust, mis töötab kindlaks määratud teenusepakkujatega.

OHUTUS- JA JÄLGIMISFUNKTSIOONID

Kui sa ei tunne end turvaliselt või on sinu kell tuvastanud juhtumi, saadavad abiteenus ja juhtumituvastus sinu asukoha päästekontaktidele.

CONNECT IQ™ POOD

Laadi poes alla eri sihverplaate, lisa andmeväljasid ja hangi rakendusi ja vidinaid.

Collection of stylish watch bands.

LEARN MORE

See your stats and track your goals in the Garmin Connect™ app

LEARN MORE

Customise your Garmin device using the Connect IQ™ Store

Esita küsimus

preloader