Aktiivsusmonitor Garmin Forerunner 745

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 135.01

405.04

Täpsusta klienditeenindusega

Laost otsas

Tootekood: 010-02445-13 Kategooriad: , , ,

UUED REKORDID OOTAVAD

See GPS-iga jooksukell on mõeldud jooksjatele ja triatleetidele, kes vajavad üksikasjalikku treeningustatistikat, seadmes esitatavaid treeningukavasid ning nutikella funktsioone.

Sisseehitatud spordirakendused Sooritusvõime jälgimine Treeningud Muusika Garmin Pay Aku
Ujumine, rattasõit, jooks, triatlon – kasuta kõige jaoks eellaaditud profiile. Oled statistikafänn? See kell on just sulle. VO2 näidud, treeningkoormus ja palju muud käeulatuses. Treeningusoovitused just sulle sinu viimaste treeningute põhjal. Õige muusika, õige meeleolu. Sünkrooni oma lemmikmuusika otse oma kellaga. Garmin Pay™ viipemaksete abil maksad vaid randme puutega1. Piisavalt toidet iga võistluse jaoks. Liigu järjest 6 tundi muusikaga GPS-režiimis.

SOBIV IGAS KESKKONNAS

Forerunner 745 spordib koos sinuga kõikjal. Kell peab vastu 200 pingelist jooksu, künklikul maastikul kulgevat rattasõitu ja pikka ujumisdistantsi.

VÄIKE, AGA TUBLI

Meie väikseim ja kergeim täisfunktsionaalne jooksu- ja triatlonikell Forerunner 745 on agar abiline treeningul, võistlustel ja argielus.

Sea sooritusvõime esikohale.

IGAPÄEVASED TREENINGSOOVITUSED

Vaata igapäevaseid treeningsoovitusi, mis põhinevad sinu treeningkoormusel ja treenitustasemel, ning treeni oma füüsilisest vormist lähtuvalt.

TREENINGU EFEKTIIVSUS

Jälgi aeroobse ja anaeroobse treeningu efektiivsuse tagasiside abil, kuidas sinu treeningud mõjutavad saavutusi vastupidavuse, kiiruse ja jõu alal.

TAASTUMISAEG

Pärast iga treeningut kuvatav taastumisaeg näitab, millal oled uue pingelise treeningu jaoks valmis. See näitaja võtab arvesse ka treeningu intensiivsust ja selliseid tegureid nagu stress, päevane aktiivsus ja uni.

SISSEEHITATUD SPORDIRAKENDUSED

Sisseehitatud tegevusprofiilid jooksu, rattasõidu, triatloni, basseini- ja avaveeujumise, staadionijooksu ja muu jaoks. Vaheta võistluste ja põhitreeningute korral spordialasid kõigest ühe nupuvajutusega.

VO2 MAX

Treeni nutikalt – VO2 max annab teada, millises vormis oled. See mõõdik võtab arvesse ka kuumusest või kõrgusest tulenevaid sooritusvõime muudatusi.

JOOKSU ENNUSTAJA

See spetsiifiline tööriist aitab sul füüsilise vormi ja treeninguajaloo põhjal võistluseesmärki seada ning näitab, kuidas treeningud prognoositavale finišiajale kaasa aitavad.

SOORITUSE HINNANG

Jooksu ajal analüüsib Forerunner 745 tempot, pulsisagedust2 ja pulsisageduse kõikuvust, et sinu praegust sooritusvõimet reaalajas hinnata.

TREENINGKOORMUS

See statistikanäitaja mõõdab viimase seitsme päeva treeningute mahtu ning võrdleb seda sinu füüsilise vormi ja hiljutiste treeningute ajaloo optimaalse vahemikuga.

TREENITUSTASE

See mõõdik hindab sinu viimaste treeningute ajalugu ja sooritusnäitajaid, et selgitada välja, kas treenid tõhusalt, maksimaalselt või pingutad üle.

RATTASÕIDUVÕIMSUS

Ühenda ühilduva Garmini võimsusmõõdikuga (müüakse eraldi), et rattasõidudünaamika, funktsionaalse energialävendi ja täiustatud treeningmeetodite abil rattasõitu efektiivsemaks muuta.

PULSISAGEDUS RANDMELT

Kiirelt loetavad pulsisageduse andmed2, sh pulsisageduse märguanded ja muud funktsioonid, et saaksid treeninguid tõhustada.

JOOKSUDÜNAAMIKA

Koostöös ühilduva tarvikuga3 mõõdab Forerunner 745 olulisi jooksuandmeid, nagu rütm, sammu pikkus, kokkupuuteaeg maapinnaga ja tasakaal jne.

MULTI-GNSS

Juurdepääs mitmele globaalsele satelliitnavigatsioonisüsteemile (GPS, GLONASS ja Galileo), et asukohta oleks võimalik jälgida ka väljakutsuvates tingimustes ja mitte ainult GPS-i abil.

GARMIN COACH

Need adaptiivsed tasuta treeningukavad hõlmavad asjatundlike treenerite nõuandeid ning kohanduvad sinu ja seatud eesmärkidega. Treeningud sünkroonitakse otse kellaga.

LOO VEEL RADASID

Loo radasid rakenduses Garmin Connect™4 ning jooksuteed ei saa iial otsa. Võid neid plaanida ka muudel platvormidel, nagu Strava ja Komoot, ja sünkroonida need oma Forerunneri seadmega automaatselt.

RAKENDUSE TRENDLINE™ POPULAARSED MARSRUUDID

Kasutades jooksjate ja ratturite üles laaditud miljardeid miile, leiab Garmin Connect parima teekonna – valik tehakse kõige rohkem kasutatud teede ja radade seast.

Eksklusiivne kellakogemus.

PULSSOKSÜMEETRIA ANDUR

Randmepõhine andur5 jälgib sinu vere hapnikuküllastust, et näeksid täpsemalt, milline on sinu unekvaliteet või kuidas kõrgusega kohaned.

BODY BATTERY™ ENERGIATASEME JÄLGIMINE

Jälgi oma keha energiataset ning saad teada, millal on parim aeg tegutsemiseks ja millal puhkamiseks.

MENSTRUAALTSÜKLI JÄLGIMINE

Menstruaaltsükli jälgimise abil saad oma treeninguid kohandada, et arenguvõimalusi maksimaalselt ära kasutada ning eesolevaid võistlusi tsükli alusel planeerida.

MUUSIKA OTSE RANDMEL

Sünkrooni valitud voogedastusteenustest pärit esitusloendid6 – otse oma kellaga. Forerunner 745 mahutab kuni 500 lugu.

GARMIN PAY™ VIIPEMAKSED

Liigu hõlpsasti läbi maksejärjekordade ja valitud maksesüsteemide Garmin Pay kontaktivaba makselahenduse abil1, mis on saadaval kindlate teenusepakkujatega.

NUTITEAVITUSED

Seo kell ühilduva nutitelefoniga ning vaata oma e-kirju, sõnumeid ja teavitusi otse kellas.

OHUTUS- JA JÄLGIMISFUNKTSIOONID

Kui sa ei tunne end turvaliselt või on sinu kell tuvastanud juhtumi, saadavad abiteenus ja juhtumituvastus7 sinu asukoha hädaabikontaktidele.

CONNECT IQ™ POOD

Laadi alla eri kellakuvasid, lisa andmevälju ning hangi rakendusi ja vidinaid Connect IQ poest8.

SÜNKROONIMINE TEENUSEGA GARMIN CONNECT

Laadi oma tegevused üles rakendusse Garmin Connect ning suhtle jõudsalt arenevas veebikogukonnas, kus inimesed saavad liikvel olles üksteisega ühenduses olla ja omavahel võistelda ning oma võite sotsiaalmeedias jagada.

AKU KASUTUSAEG

Kuni 1 nädal aku kasutusaega nutikellarežiimis ning 6 tundi muusikaga GPS-režiimis. Kasuta režiimi UltraTrac™, et ka pikimal jooksudistantsil toidet jätkuks.

Mõõdikud, mis näitavad täpselt, kui pingsalt sa treenid.

Näed oma statistikat ja jälgi eesmärke rakenduses Garmin Connect™.

Kohanda oma Garmini seadet Connect IQ™ poe kaudu.

Esita küsimus

preloader