Spordikell Garmin Quatix 6

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 275.92

827.77

Täpsusta klienditeenindusega

Laost otsas

Tootekood: 010-02158-95 Kategooriad: , , ,

STIILNE JA FUNKTSIONAALNE KELL SEIKLUSTEKS MAAL JA MEREL

Loodud tõsist meremeest silmas pidades,  quatix ® 6  ühendab fēnix ® 6 parimaid omadusi ja pakub kõike, mida vee peal vajate.

Kunagi varem te pole olnud oma paadiga  paremas ühenduses. quatix ® 6ga haldate paati otse randmelt. Vastupidav ja soliidse kujundusega  sobib see kell igasse olukord. Ranniku ja maakaartidega varustatud kellal näete oma asukohta. Loodud teie hobide nautimiseks. Eelsalvestatud rakendused paadi, kalapüügi, treeningute ja muu jaoks. Ükskõik, kas viibite maal või merel, hoiate end oluliste asjadega kursis. Nutikella režiimis peab aku vastu  kuni 2 nädalat.

Võtke oma laeva juhtimine üle

MULTI ÜHILDUVUS

Ühendage quatix ® 6 sobiva Garmini plotteriga, GNT 10 võrguplokiga või muude seadmetega, et andmeid oma kellal voogesitada.

AUTOPILODI JUHTIMINE

Isegi kui te pole roolis, saate oma paati juhtida. Autopiloodi rakendusega saate muuta suunda, aktiveerida juhtimise mustri järgi või GPS-marsruudil liikumise.

FUSION-LINK ™ AUDIO SÜSTEEM

Juhtige oma meelelahutussüsteemi quatix ® 6 ud Fusion-Link ™ Lite rakendusega.

VÕRGUANDMED

Vaadake andmeid – sealhulgas veesügavust, mootori parameetreid, tuult, kohandatud andmeid ja palju muud – otse randmel, kui ühendate oma quatix® 6 sobivate seadmetega paadis.

HUVIPUNKTI MÄRGISTAMINE

Iga punkti märkimiseks (nt. näkkamise- või võrgukoht) ei pea te rooli juurde tagasi jooksma. Kasutage oma kellal punkti salvestamise toimingut.

GARMIN SAILASSIST ™ TUGI

Kui tegemist on purjetamisega, siis visualiseerige oma stardi protseduur. Looge virtuaalne stardiliin. Kasutage ka taktikalist nõustamisrakendust, mis annab märku kui peaksite pautima või halssima.

 

BLUECHART ® G3 KAARDID

quatix ® 6 toetab parimaid integreeritud merekaartre Navionics ® andmetega.

SPORDI RAKENDUSED

quatix ® 6 sisaldab kõiki fēnix ® 6  aktiivsusprofiile, et saaksite sportida nii maal kuji merel, sealhulgas golf, matkamine, SUP, sõudmine jpm.

RANDMELT PULSIMÕÕTMINE

Täiustatud optilise pulsimõõtmise tehnoloogia abil mõõdetakse teie treeningute intensiivsust ja pulsi varieeruvust, et hinnata teie stressitaset. Samuti loeb pulssi ka vees olles.

TOPO JA SUUSATMISE KAARDID

Seiklustesse navigeerimiseks kasutage TopoEurope kaarte. Vaadake 2000 ülemaailmse suusakuurordi rajanimesid ja raskusastmeid .

SATELLIITNAVIGATSIOON

See kell on varustatud ülitundliku GPS vastuvõtjaga navigeerimiseks ja jälgimiseks ning ABC (kõrgusemõõtja, baromeetri ja kompassi) anduritega.

Teie ühendus töötab sügaval.

NUTITEAVITSED

Ühendatuna nutiseadmega, saate lugeda e-kirju, SMS jm. nutitteateid otse oma kellalt .

GARMIN PAY ™ VIIPEMAKSED

Kasutage kiiret ja mugavat viipemakse lahendust. vt. toetavaid pankasid.

MUUSIKA

Sünkroonige oma muusika voogesituse teenuse kontode – näiteks Deezer, Amazon Music ja Spotify ® – esitusloendid oma kellaga telefonivaba kuulamise jaoks. quatix ® 6 mahutab kuni 2000 lugu.

AKU KESTVUS

Laetav liitiumaku tagab nutikellarežiimis töö kuni 14 päevaks, GPS-režiimis 36 tunniks ja UltraTrac ™ akusäästu režiimis kuni 48 tunniks.

Vaadake oma statistikat ja jälgige oma sooritusi Garmin Connect ™ rakenduses.

LISATEAVE

Esita küsimus

preloader