Garmin Vivosmart 5, valge – Aktiivsusmonitor

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 48.80

146.40

Laos saadaval : 1 Täna ostetud : 0

1 laos

Eeldatav kättetoimetamise aeg: 25.06.2024 Tootekood: 010-02645-11 Kategooriad: , , , ,

LIHTNE, DISANITUD HÕLPSALT KASUTATAVAKS
Kas otsid lihtsat ja hõlpsamini loetavat aktiivsusmonitori? Saad just selle – suurema teksti tänu eredale ja 66% suuremale puuteekraanile ja nuppudega liidesele kui seda oli vívosmart 4 mudelil.

PRAKTILINE JA STIILNE
Vahetatavad rihmad pakuvad kasutajasõbralikku kujundust, rihmade vahetamine on lihtne ja mugav ning tänu sellele saad selle muuta oma ainulaadsele stiilile sobivaks.

PÄEVADE KAUPA TÖÖVALMIS
Saad järjepanu oma terviseseisundit jälgida, kuna nutikella režiimis peab aku kuni seitse päeva vastu.

PULSISAGEDUS RANDMELT
See aktiivsusmonitor jälgib pidevalt sinu pulsisagedust ja võib sind hoiatada, kui see püsib puhkehetkel liiga kõrge või madalana. Lisaks aitab see mõõta treeningu intensiivsust tegevuse ajal.

BODY BATTERY™ ENERGIAMONITOR
Jälgi oma keha energiataset kogu päeva, et saaksid leida parimad ajad tegevusteks ja puhkamiseks.

PULSSOKSÜMEETRIA ANDUR
Kasuta Pulssoksümeetria andur andurit, et mõõta oma vere hapnikuga küllastumist igal ajal päeva jooksul või öösel magamise ajal, et teada, kui hästi su keha hapnikku omastab.

UNEAJA SKOOR JA PÕHJALIK UNEJÄLGIMINE
Vaata oma unekvaliteedi skoori ning parema une soovitusi rakendusest Garmin Connect™ abil saab alla laadida lisa. Jälgi ka unefaase ning pulsisagedust, stressitaset, verehapniku sisaldust3 ja hingamist.

STRESSITASEME JÄLGIMINE
Saa teada, kas päev on rahulik, tasakaalustatud või stressirohke. Kui oled stressis, soovitavad lõõgastumise meeldetuletused sulle ka lühikesi hingamisharjutusi.

TÄHELEPANELIK HINGAMINE
Alusta hingamisharjutusega, kui soovid lõõgastuda või tegevusele keskenduda ja sinu käekell jälgib sinu stressitaset ja hingamist, et mõistaksid oma hingamismustreid paremini.

VEDELIKUTASEME JÄLGIMINE
Märgi oma igapäevane vedelikutarbimine endale meeldetuletuseks üles, et tarbiksid seda piisavalt. Saad vedeliku tarbimise jaoks seada ka automaatse eesmärgi, mida muudetakse vastavalt sellele, kui palju sa tegevuste ajal higistad.

HINGAMISE JÄLGIMINE
Jälgi oma hingamist päeva jooksul, magades ja Hingamisharjutused ajal ning joogat tehes.

MENSTRUAALTSÜKLI JÄLGIMINE
Jälgi oma menstruaaltsüklit või rasedust rakendusega Garmin Connect. Logi sümptomeid, vaata treeningu- ja toitumisteavet ning muudki. Üksikasju saad vaadata ja logida ka randmelt.

VORMISOLEKU VANUS.
See funktsioon kasutab kronoloogilist vanust, aktiivseid nädalatreeninguid, puhkeoleku pulsisagedust ja kehamassi indeksit või keha rasvaprotsenti, et hinnata, kas su keha on sinu tegelikust vanusest noorem või vanem. Vaata ka soovitusi, kuidas vähendada oma Vormisoleku vanus.

VORMISOLEKU JÄLGIMINE
Kui väljas liigud, salvestab vívosmart® 5 sammude arvu, intensiivsusminuteid, põletatud kaloreid ja paljut muud2. Saa kogu vajalik statistika otse oma randmelt.

SISSEEHITATUD SPORDIRAKENDUSED
Täienda oma treeningurutiini kõndimise, jooksmise, jooga, Pilatese, kardiotreeningu, hingamisharjutuste, jõutreeningu tegevusprofiilide ja palju muuga.

ÜHENDATUD GPS
Loo ühendus oma ühilduva nutitelefoni GPS-iga, et vabas õhus kõndide ja jooksude jälgimine oleks täpne.

NUTITEAVITUSED
Seo kell ühilduva nutitelefoniga ning vaata oma e-kirju, sõnumeid ja teavitusi nutitelefon. Kui sul on Android™-nutitelefon, saad tekstsõnumitele ka vastata.

OHUTUS- JA JÄLGIMISFUNKTSIOONID
Kui see on nutitelefoniga ühendatud, saadab juhtumituvastus (valitud välitegevuste ajal) ja abi5 sõnumid ja reaalajas asukohateabe hädaabikontaktidele.

SÜNKROONI KOOS GARMIN CONNECT RAKENDUSEGA
Kõik sinu tervise- ja vormisolekuandmed ühes kohas. Rakendus Garmin Connect on hästitoimiv siduskogukond, kus liikuvad inimesed saavad suhelda, võistelda ja jagada.

VEEKINDLUSE TASE
Selle aktiivsusmonitori veekindluse tase on 5 ATM, mistõttu sobib see ideaalselt kandmiseks ujumisel või duši all.

Esita küsimus

preloader