Aktiivsusmonitor Garmin Venu SQ

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 54.09

162.26

Laos saadaval : 1 Täna ostetud : 0

1 laos

Eeldatav kättetoimetamise aeg: 21.07.2024 Tootekood: 010-02427-11 Kategooriad: , , ,

NÜÜD ON PARIM AEG LIIKUMISEKS

Heleda värviekraaniga Venu® Sq GPS-nutikellas on peale tavafunktsioonide ka tervisenäitajate jälgimise ja treeningufunktsioonid, et sind liikuma innustada.

Randmelt tervise ja heaolu jälgimine pakub asendamatut abi. Jooks, kõnd, rattasõit, golf – vali rohkem kui 20 eellaetud spordirakenduse seast. Las kell kavandab treeningud (jooga-, jõu-, kardio- ja isegi Pilatese treeningud) sinu eest.                 Puuduta rannet ja mine. Lihtne puutevaba viis maksmiseks1.                   Vaata kõnesid, tekstsõnumeid ja sotsiaalmeedia märguandeid otse kellas2.  Hele värviekraan ja kuni 6 päeva vastu pidav aku? Just nii – veel kaks põhjust seda kella armastada.

KANNA ELEGANTSET KÄEKELLA
Sellel kellal on elegantne iga riietuse ja tegevusega sobiv välimus ning hele värviekraan ja valikuline alati sisselülitatud ekraani režiim, et teabe saamiseks piisaks vaid pilgust.

JUST SINULE MÕELDES
Vastupidav Corning® Gorilla® Glass 3, kerge alumiiniumkorpus ning mugav silikoonrihm – see nutikell sündis sinu elustiili silmas pidades.

Jälgi oma tervist ja heaolu.

BODY BATTERY™ ENERGIATASEME JÄLGIMINE

Jälgi oma keha energiataset ning saad teada, millal on parim aeg tegutsemiseks ja millal puhkamiseks.

PULSSOKSÜMEETRIA ANDUR

Pulssoksümeetria andur3 mõõdab sinu vere hapnikutaset päeval ja ööl, et saaksid teada, kui hästi sinu keha hapnikku omandab.

STRESSITASEME JÄLGIMINE

Vaata, kas päev on rahulik, tasakaalustatud või stressirohke. Lõõgastumise meeldetuletused soovitavad sulle ka lühikesi hingamisharjutusi.

    

MENSTRUAALTSÜKLI JÄLGIMINE

Kasuta oma ühilduvas nutitelefonis rakendust Garmin Connect™, mis aitab menstruaaltsüklit jälgida, füüsilisi ja emotsionaalseid sümptomeid hallata ning tsükli igas etapis treeninguid ja toitumist meeles pidada. Selle kellaga saad oma tsükli teavet otse randmelt jälgida.

VEDELIKUTASEME JÄLGIMINE

Jälgi igapäevast vedelikutarbimist ja pea meeles selle tähtsust. Saad vedeliku tarbimise jaoks seada ka automaatse eesmärgi, mida muudetakse vastavalt sellele, kui palju sa tegevuste ajal higistad.

HINGAMISE JÄLGIMINE

Jälgi oma hingamist päeva jooksul, magades ning hingamis- ja joogaharjutuste ajal.

PÕHJALIK UNEJÄLGIMINE

Vaata põhjalikku ülevaadet oma unemustrite, sh kerge, sügava ja REM-unefaasi kohta, ning ka pulssoksümeetria3 ja hingamisandmeid.

PULSISAGEDUS RANDMELT

Käekell mõõdab pidevalt sinu pulsisagedust4 ning annab teada, kui see püsib puhkehetkel liiga kõrge või liiga madalana. See aitab mõõta ka treeningu intensiivsust, isegi vee all.

HINGAMISE TÄIUSTATUD JÄLGIMINE

Alusta hingamisharjutusega, kui soovid lõõgastuda või tegevusele keskenduda. Käekell jälgib sinu stressitaset ja hingamist, et mõistaksid oma hingamismustreid paremini.

Saavuta oma füüsilise vormi eesmärgid.

EELLAADITUD TREENINGUD

Las kell planeerib sinu eest. Kardio-, jõu-, jooga- ja Pilatese treeningud juba ootavad sind kellas – hakka lihtsalt pihta. Laadi rakendusega Garmin Connect5 veel rohkem tasuta treeninguid alla.

SISSEEHITATUD SPORDIRAKENDUSED

Jälgi kõiki oma liikumisharjumusi rohkem kui 20 eellaaditud GPS- ja siseruumides kasutatava spordirakendusega – kõnni, jooksmise, rattasõidu, basseinis ujumise, golfi ja palju muu jaoks.

GARMIN COACH

Kasuta kellas isikliku jooksutreeneri tasuta rakendust, mis aitab sul järgmise 5 km, 10 km või poolmaratoni jaoks treenida.

 

KAVANDA TREENINGUID

Kavanda ise teenuses Garmin Connect treeninguid ja laadi need käekella alla.

FÜÜSILISE VORMI JÄLGIMINE

Liikumise ajal salvestab Venu Sq käekell sammude arvu, intensiivsusminuteid ja paljut muud3.

Lihtne ühendust pidada.

NUTITEAVITUSED

Seo kell ühilduva nutitelefoniga ja vaata oma e-kirju, sõnumeid ja teavitusi otse käekellas. Android™-telefoniga saad isegi tekstsõnumitele vastata.

OHUTUS- JA JÄLGIMISFUNKTSIOONID

Kui sinu käekell ja telefon on omavahel seotud ning sa kasutad sisseehitatud juhtumituvastusfunktsiooni, saad oma reaalajas asukohta kontaktidele käsitsi edastada (õues saab seda ka automaatselt teha)6.

GARMIN PAY™ KONTAKTIVABAD MAKSED

Maksa kassas kiirelt ja kasuta ühistranspordisüsteemi Garmin Pay kontaktivaba makselahendusega1, mis on saadaval kindlate teenusepakkujatega.

CONNECT IQ™ POOD

Laadi alla rakendusi, vidinaid, kellakuvasid jne ning muuda oma kell isikupäraseks7. See on väga lihtne ja täiesti tasuta.

Valmistu igaks olukorraks.

AKU KASUTUSAEG

Nüüd saad kauem liikvel olla, sest nutikellarežiimis on aku kasutusaeg kuni 6 päeva ning GPS-režiimis kuni 14 tundi.

VEEKINDLUSE TASE

Selle käekella veekindluse tase on 5 ATM –, käekella võib kasutada nii ujumise, duši alla käimise kui ka spaa külastamise ajal.

Muuda oma stiili eri kellarihmadega

Vaata oma statistikat ja jälgi eesmärke rakenduses Garmin Connect™.

Kohanda oma Garmini seadet Connect IQ™ poe kaudu.

Esita küsimus

preloader