Spordikell Garmin Instinct 2S, Surf Edition, Waikiki

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 116.86

388.80

Laos saadaval : 3 Täna ostetud : 0

3 laos (saab järeltellida)

Eeldatav kättetoimetamise aeg: 28.06.2022 Tootekood: 010-02563-02 Kategooriad: , , ,

PÜSID KINDLALT LAINEHARJAL? TEE SEDA UUESTI.

Sellel vastupidaval GPS-nutikellal on kõik, mida vajad vee peal lõbutsemiseks, näiteks surfamiseks, purjelauasõiduks ja lohelauaga sõitmiseks.

See kell on vastupidav, mis tähendab, et pole vaja end tagasi hoida. Tee seda, mida armastad surfamisele, purjelauasõidule ja lohelauasõidule pühendatud tegevustega. Kasuta oma randmel sisseehitatud spordirakendusi ja treeni nii nagu sulle sobib. Nutikad märguanded1 kindlustavad, et sa ei jää olulisest ilma. Nihuta piire, kuid püsi rajal, omades juurdepääsu rohkematele satelliitidele. Ärge sea oma kogemustele piire. Lase neil kesta nutikella režiimis kuni 21 päeva kestva akuga.

LOODUD VASTUPIDAVAKS

See vastupidav kell on kuni 100 m sügavuses veekindel ning on kuuma- ja põrutuskindel. Lisaks on see kiudtugevdatud polümeerkorpuse ja keemiliselt tugevdatud kriimustuskindla Corning® Gorilla® Glassiga loodud vastu pidama.

LOODUD, ET SAAKSID OLLA SINA ISE

Julged värvid, suure kontrastsusega ekraanid ja suurusevalikud võimaldavad sul näidata maailmale, et teete asju omal moel.

Lõbutse vees olles veelgi rohkem.

TÕUSUANDMED

Püsi kursis ookeanioludega, et võiksid tabada täiuslikku lainet. Lihtsalt seo kell oma ühilduva nutitelefoniga.

SURF ACTIVITY

Salvesta Surf Activity profiili abil püütud lainete arv, saavutatud maksimumkiirus ning läbitud vahemaa.

SURFLINE®

Vaat viie lähima surfikoha tingimusi (nt mõõn, lainekõrgus, tuule- ja surfireiting), kui oled sidunud rakendust Garmin Connect™ oma ühilduva nutitelefoniga.

SURFLINE SESSIONS™ FUNKTSIOON

Nutikell Instinct® 2S Surf Edition töötab koos Surfline Sessions funktsiooniga, mis loob videod igast lainest, millega oma Surfline’i kaamera2 ette sõidad. Nii saad neid hiljem Surfline Sessionsi tellimusega vaadata ja näha, kuidas sul läks.

PURJELAUASÕIT

Kasuta seda tegevusprofiili oma GPS-asendi, kiiruse, vahemaa ja pulsi jälgimiseks purjelauasõidu ajal.

LOHELAUASÕIT

Lisaks GPS-asendi, kiiruse, vahemaa ja südame löögisageduse jälgimisele lohelauasõidu ajal.

MULTI-GNSS-I TUGI

Olenemata sellest, kas matkad, sõidad mägirattaga, jooksed või suusatad, on sul juurdepääs mitmele globaalsele navigatsioonisatelliitsüsteemile (GPS, GLONASS ja Galileo), et jälgida neid keerukamates keskkondades kui ainult GPS võimaldab.

ABC-ANDURID

Navigeeri oma järgmisel rajal ABC-anduritega, mille hulgas on altimeeter kõrguse mõõtmiseks, baromeeter ilma jälgimiseks ja kolmeteljeline elektrooniline kompass.

TRACBACK® MARSRUUTIMINE

Tagasiteel ei pea sa enam äraarvamisega tegelema, sest see funktsioon aitab navigeerida sama marsruudi tagasi alguspunkti.

Esita küsimus

preloader