Laste aktiivsusmonitor Garmin vívofit jr. 3

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 22.00

66.00

Laos saadaval : 3 Täna ostetud : 0

3 laos (saab järeltellida)

Eeldatav kättetoimetamise aeg: 14.12.2023 Tootekood: 010-02441-00 Kategooriad: , , ,

TEGEVUS AVAB SEIKLUSE
Kui oled talle reisikaaslaseks, avastab sinu laps õpetlikke seikluseid, tutvub kuulsate paikadega ja avastab seigeldes müsteeriume iidesest Kreekast Džomolungmani.

VIKTORIINID JA MÄNGUD
60 minutit igapäevaseid tegevusi seikluste vabastamiseks – mida rohkem tegevusminuteid laps logib, seda rohkem võimalusi saab ta viktoriinides osalemiseks, õppida uusi harjutusi ja põnevas toksamisväljakutses või sobitamismängus osalemiseks.

KOGUTAVAD KALLISKIVID
Igapäevaste eesmärkide täitmine annab lapsele tasuks värvilisi kalliskive. Kalliskive saab kasutada seikluse maakaardi ja isegi oma enda kuningriigi uute osade avamiseks.

FITNESSIKAARDID
Reisikaaslase juhendamisel õpib sinu laps fitnessikaartide kaudu tavalisi harjutusi, sh käärhüppeid, ringutamist, mägironimist ja paljut muud.

AJASTATUD TEGEVUSED
Uued ajastatud tegevused võimaldavad lastel jälgida tehtud samme ja pargis mängimise, jalgapallimängu ja palju muu ajal läbitud hinnangulist vahemaad. Salvestatud tegevusi saad hiljem vaadata rakenduses Garmin Jr..

VÄRVIEKRAAN
Laps näeb oma värviekraanilt kõike ka kirkal ja päikesepaistelisel päeval. Sina saad aidata tal neid lõbusate sihverplaatidega isikupärasemaks muuta.

ICE (HÄDAOLUKORRA) VIDIN
Valmis tasub olla kõigeks. Sisesta lapse hädaolukorra kontakti andmed ICE vidinasse, et sellele saaks vajadusel kiiresti ligi.

TEGEVUSE JÄLGIMINE
Rakendusega Garmin Jr. saavad vanemad vaadata lapse tegevusi, kohustusi, uneaega ja ülesannete andmeid, kui on selle sünkrooninud oma ühilduva seadmega.

ÜLESANDED JA TASUD
Määra rakenduses ülesandeid ja tasusid ning anna auhinnaks virtuaalraha. Rakendusesisest raha saab laps kasutada auhindade lunastamiseks.

SÕBRALIKUD MEELDETULETUSED
Kui määrad ülesanded ja ajastatud hoiatused, annab sinu lapse aktiivsusmonitor talle tehtavast ikooniga teada. Saad määrata iganädalased või isegi igapäevased tööd.

SAMMU VÄLJAKUTSED
Sammuväljakutsega Toe-to-Toe™ saavad lapsed sõpradega sünkroonida ja võistelda ajastatud sammuvõistluses. Rakendusega Toe-to-Toe ja ühilduva kantava Garmini seadmega saavad lustimisest ka vanemad osa võtta.

OLGE KOOS AKTIIVSED
Lingi rakenduses Garmin Connect™ oma lapse sõbrad ja loo rakenduses Garmin Jr. ühendus teiste perekondadega. Suhtle nendega ja võta osa iganädalastest perekondlikest sammude väljakutsest.

LAPSEREŽIIM
Aktiveeri rakenduses Garmin Jr. lapserežiim ja anna oma lapsele piiratud ligipääs oma ülesannete jälgimiseks ja kontrollimiseks ning seikluse uusima missiooni vaatamiseks.

Kaal 0.14 g
Mõõtmed 90 × 80 × 140 mm
Tootja

Garmin

Esita küsimus

preloader