Apple Watch seeria 1 MP032

Spetsifikatsioonid

Bränd: Apple

RAM-i suurus: 512

Ekraani suurus: 42mm

SIM-kaardi tugi: puudub

Mõõdud

0-dimensions

Põhijooned

S2 Dual Core

512 MB

Kuni 18 tundi aku kasutusaega

Vaata OS 3

WiFi

Bluetooth

Ion-X klaas

Kui soovite seadet, mis täidab kõiki põhitoiminguid, mida vajad oma nutitelefoni  jaoks siis on Apple Watch selle jaoks ideaalne kaaslane. Seda saab bluetoothi abil ühendada oma telefoniga, ning seejärel saad randmelt jälgida kõike mis sinu telefonis toimub. Lihtne kummist randmepael on kasutajasõbralik ning mugav. Südame löögisageduse andur mõõdab tõhusalt ja hindab südame löögisagedust, nii saate oma tervisliku seisundi kohta koheselt selget pildi. See võimaldab teil valida paljude siseruumide ja välimiste treeningute vahel, näiteks jalgrattasõidu, jooksu jne abil. Valige sobive, sea eesmärk ja liigu. Seejärel mõõdab see kõiki teie liikumisi ja genereerib raporti, mis näitab teie saavutusi. Pehmelt koputades saate vaadata sissetulevaid kõnesi või e-kirju, mis on teie telefonile saadetud. Võite nendele  vastata või tühistada lihtsate kätežestega.

1kell.ee e-poes on saadaval kõik 3 värvivalikut

macys-series-1-sale

Sellel Apple Smartwatchil on palju funktsioone, mis muudavad teie igapäevaelu lihtsaks. Ja see võimaldab teil täita ülesandeid välgu kiirusel, oma S1P kahetuumalise protsessoriga ja 512 MB RAMiga. Sellel on digitaalne nupp, mida saab hõlpsasti pöörata, et pääseda juurde viimati kasutatud rakendusele, avaekraanile jne. Tööaja pikkus on kuni 18 tundi, kattes sellega suurema osa päevast ja seda ainult ühest laadimisest.

Kuidas see aitab teil püsida ühenduses?

Apple Watchi funktsioonid on WiFi 802.11b / g / n-ühenduvus, mis võimaldab teil luua ühenduse kella ja nutitelefoni vahel. Saate kogut infot vaadata oma randmelt, nagu sissetulevad kõned, sõnumid, meilid jne. Seega saate vabalt minna oma hommikuse jalutuskäigule, ilma et peaksite oma mobiiltelefoni kaasa võtma.

Keegi pole veel kommenteerinud :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Alusta kirjutamist ja vajuta otsimiseks ENTER